Zmarszczki

Zmarszczki czoła można redukować operacyjnie bądź stosując odpowiednie preparaty. W naszym gabinecie proponujemy państwu bezoperacyjne wygładzenie zmarszczek czoła oraz zmarszczek wokół oczu, tzw. „kurzych łapek” preparatami z botuliną (BOTOX, DYSPORT).

Zmarszczki powiek. Delikatna skóra powiek sprawia, że właśnie tutaj uwidaczniają się pierwsze oznaki starzenia się. W naszym gabinecie proponujemy państwu operacyjną korekcję zmarszczek powiek górnych, dolnych lub górnych i dolnych w znieczuleniu miejscowym. Wygładzanie tzw. „kurzych łapek” wykonujemy preparatami z botuliną (BOTOX, DYSPORT)

Zmarszczki okolicy ust, fałdów nosowo-wargowych i policzków oraz blizny po trądziku i po ospie możemy skorygować preparatami wypełniającymi na bazie kwasu hialuronowego (SURGIDERM 18, 24) lub żelu agarozowego (EASY FILER  LD, HD). Preparatem (SURGIDERM 30) uwypukla się kości jarzmowe uzyskując efekt odmłodzenia twarzy przez uniesienie policzków.

Istnieją również sposoby operacyjnej redukcji zmarszczek. Właściwą metodę dobieramy w trakcie konsultacji.

Lifting czyli podniesienie opadniętych policzków i wygładzenie szyi wykonujemy najczęściej wtedy gdy inne alternatywne metody nie przyniosą oczekiwanego efektu odmłodzenia lub wielokrotnie stosowane już nie satysfakcjonują już pacjenta. Zabieg przeprowadzamy w znieczuleniu z udziałem lekarza anestezjologa. W czasie konsultacji omawiamy szczegółowo zakres operacji, informujemy o koniecznych badaniach i jak należy przygotować się do zabiegu.

Start typing and press Enter to search